Serwis drzwi i zamków

Nasza firma ma własny dział kopiowania kluczy, w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny przeznaczone do tego celu. Oferujemy dorabianie kluczy do pojazdów mechanicznych, jak samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarówki, motocykle, pojazdy rolnicze i inne.

Jeśli masz problem, możesz przyjść z nim do nas – prowadzimy naprawy stacyjek i zamków samochodowych pojazdów wszystkich marek. Proponujemy również usługę naprawy zamków drzwiowych w siedzibie klienta. Z nami nie ma sytuacji bez wyjścia!

Zajmujemy się serwisem:

Serwisujemy produkty

Serwis drzwi i zamków GERDA

I. w felcu skrzydła drzwi GERDA od strony zawiasowej znajduje się tabliczka znamionowa(zdjęcie nr.1) z której należy odczytać model drzwi np. (GERDA C).
II. w przypadku braku tabliczki znamionowej sprawdź czy posiadasz jedno z poniższych drzwi (zdjęcia od nr.2 do nr 7).
III. jeżeli nie posiadasz modelu drzwi (od nr 2 do 7) to zrób podobne zdjęcie swoich drzwi i wyślij je na Nasz adres mailowy serwis.gerda.podlaskie@wp.pl ,lub MMS na 662 055 333 a wypowiemy się niezwłocznie czy jesteśmy w stanie usunąć usterkę.
IV. po ostatecznych ustaleniach z serwisem co do ceny i terminu realizacji usługi wyślij oficjalne zlecenie serwisowe SMS -em na 662 055 333 lub serwis.gerda.podlaskie@wp.pl ,a otrzymasz odwrotny SMS o potwierdzeniu przyjęcia zlecenia do realizacji, oraz bezpośredni kontakt do serwisanta.
V. jeżeli potrzebujesz kupić wkładkę bębenkową z montażem to zmierz ją i podaj wymiary do serwisu , i uzgodnij jakiej klasy wkładkę chcesz kupić (szkic nr 8.)
VI. jeżeli potrzebujesz wymiany zamka nawierzchniowego na nowy to zrób zdjęcie i prześlij je do serwisu.